حضور توگا در رويداد معرفي نيازهاي فناورانه تعمير و نگهداري هواپيما
تاریخ خبر : 02 شهریور 98

نخستین توربین کلاس F گروه مپنا به نیروگاه اندیمشک بارگیری شد

در رویداد معرفی نیازهای فناورانه تعمیر و نگهداری هواپیما که توسط مرکز همکاری های ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی در روزهای یکشنبه ۱۳ و دوشنبه ۱۴ مرداد برگزار شد، ۳۰ شرکت دانش‌بنیان توانمندی‌های خود را عرضه کردند.

این رویداد در روز اول با مراسم افتتاحیه و معرفی رویداد، معرفی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی و سخنرانی مدیران سازمان های برگزار کننده و همکار آغاز ‌شد. پس از سخنرانی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتربهمنی مدیر عامل بهمعرفی رویکردهای شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا در رونق ساخت داخل  پرداختند، درادامه دکتر پورفرزانه معاونت موتور به بیان استراتژی توسعه مرکز تعمیر و نگهداری و تست موتور در مجموعه پرداختند. پس ازایشان دکتر علی آبادی مدیرعامل گروه با اشاره به توانمندی های مختلف گروه مپنا در صنایع کشور به ماموریت این شرکت جهت پیشبرد تعمیرات موتور اشاره کرده و به مشکلات و مسایل ساخت داخل پرداختند که این جلسه به صورت پرسش و پاسخ ادامه یافت. سپس پنلی با حضور خبرگان صنعت درخصوص نیازها و توانمندی­های داخلی برگزار شد در انتهای این روز کارگاه آشنایی با فرایند دریافت استاندارد هوایی Part 21 برگزار شد.

در روز دوم، رویداد و ارائه نیازهای فناورانه تعمیر و نگهداری هواپیما ادامه یافت و در انتهای این روز مراسم اختتامیه با سخنرانی مهندس عابدزاده رییس سازمان هواپیمایی کشور برگزار شد. شایان ذکر است، در حاشیه برگزاری هر دو روز رویداد، نمایشگاه تخصصی این حوزه با حضور مراکز تعمیر و نگهداری هواپیما و شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی در طبقه همکف برگزار شد. از دستاوردهای این رویداد انعقاد ۱۵ قرارداد به ارزش ۲۳۵ میلیارد تومان و برگزاری ۱۳۵ نشست B2B بین بازیگران این حوزه می­ باشد.  شرکت توگا نیز دراین نمایشگاه حضور فعالی داشت و  کارشناسان به ارایه توانمندهای خود در زمینه ساخت ابزار، طراحی و سلول تست پرداختند که با بازدید پرشور مسیولین و حاضران مواجه گشت.


نام
ایمیل (محرمانه)
تلفن (محرمانه)