شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا
شركت مهندسی و ساخت توربین مپنا (تـوگا)
تیم رهبری توگا

مدیرعامل
مدیرعامل

دكتر مجید بهمنی

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
قائم مقام مدیرعامل
مدیرعامل

دكتر محمد اولیاء

قائم مقام مدير عامل دومين مقام اجرايی سازمان است كه در نبود مديرعامل وظيفه هدايت سازمان را بر عهده دارد. اين جايگاه موجب سرعت تصميم‌گيری و كاهش مراجعات به مديرعامل شده و نقش مهمی در افزايش چابكی سازمان همراستا با استراژي‌ها ايفا می‌نمايد. در سياست‌هاي سازمان، مديريت ارتباط با رسانه‌ها بر عهده قائم مقام مديرعامل گذاشته شده است. همچنين مديريت روابط عمومی و دفتر مديرعامل زير نظر قائم مقام مديرعامل فعاليت می‌كند.

ارتباط با روابط عمومی سازمان:       info@mapnaturbine.co.ir

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
ممیزی داخلی
مديريت روابط عمومی و دفتر مديرعامل
معاونت مهندسی و تحقیق و توسعه
مدیرعامل

مهندس روح الله جابری

مأموريت معاونت مهندسی و تحقيق و توسعه، پژوهش و طراحي، توسعه فناوري و ايجاد سبد متنوعي از محصولات و خدمات جديد و پشتيباني فني و بهبود محصولات و خدمات کنوني طي چرخه عمر آن‌ها با هدف تضمين جايگاه رقابتي شرکت است. اين مهم از طريق انتقال تكنولوژی از شركای تجاری خارجی، پژوهش و طراحي و توسعه درون سازماني بر مبناي دانش رسوب كرده در سازمان و همچنين مشاركت با مراكز دانشگاهی و تحقيقاتی ملی و بين‌المللی جهت توسعه فناوري انجام می‌شود.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مدیریت تحقیق و توسعه
مدیریت مهندسی توربو ماشین
مدیریت مهندسی تجهیزات مدیریت فناوری و مدارک مهندسی
مدیریت کیفیت محصول
مدیریت توسعه محصول
مدیریت مهندسی تعميرات موتور
معاونت فروش و خدمات مشتریان
مدیرعامل

مهندس يامين خوش‏‌سرشت

معاونت فروش و خدمات مشتريان در پاسخ به نيازهای متنوع و روزافزون مشتريان صنايع نيروگاهی و نفت و گاز ايجاد شده و تلاش دارد بازار خدمات پس از فروش توگا را در بهترين شرايط ممكن مديريت كرده و توسعه دهد. اين معاونت نقطه ارتباط مشتري با توگا است و برقراري ارتباط، حفظ و توسعه آن با تمام مشتريان، با تمرکز بر ارائه خدمات سطح بالا و دريافت بازخورد و اقدام جهت بهبود، در اين معاونت صورت مي‌گيرد. در سفارش‌های گروه مپنا، اين معاونت به نمايندگي از توگا حضور دارد و مسؤوليت پيشبرد پروژه و هماهنگي با ساير دپارتمان‌هاي توگا و شركت‌هاي گروه مپنا را بر عهده دارد.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مدیریت طرح‌های نیروگاهی، گازی و سیکل‌ترکیبی
مدیریت طرح‌های نیروگاهی، بخار و سیکل‌ترکیبی
مدیریت طرح‌های صنعتی
مدیریت فروش و برنامه‌ریزی
مدیریت مهندسی و پشتیبانی کیفیت پروژه‌ها
مدیریت توسعه بازار مدیریت گارانتی و سرویس
معاونت تولید
مدیرعامل

مهندس علی کلانتری

مأموريت معاونت توليد، اجرای كليه فعاليت‌‏های توليدی مرتبط با سبد محصولات و تعهدات توگا از قبيل توربين‏‌های گاز، بخار و صنعتی، كمپرسورهای صنعتی و پالايشگاهی، گيربكس‌هاي صنايع نيروگاهي و خدمات پس از فروش اين محصولات است به نحوي كه از اجراي كامل برنامه توليد و هدايت پيشرفت‌هاي فني‌ـ‌عملياتي كه منجر به افزايش ظرفيت و کارايي خطوط توليد گردد، اطمينان حاصل شود. اين معاونت با حفظ مزيت رقابتي توگا در توليد محصولات و خدمات با كيفيت و بر اساس استانداردهاي بين‌المللي اهداف و برنامه‌هاي سازمان را محقق مي‌كند.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مدیریت ماشین‌کاری
مدیریت مونتاژ
مدیریت برنامه‌ریزی و پشتیبانی تولید
مدیریت مهندسی تولید
مدیریت کیفیت تولید
مدیریت نگهداری و تعمیرات ماشین آلات و تجهیزات
معاونت تامین
مدیرعامل

مهندس سعید مظاهری

مأموريت معاونت تأمين ايجاد زنجيره كارآمد، به هنگام و با كيفيت جهت تأمين مواد اوليه، ماشين آلات، تجهيزات و ملزومات توليدات كارخانه، پروژه‌‏ها، طرح‏‌های نيروگاهی و صنعتی از تأمين كنندگان داخلي و خارجي با حصول اطمينان از نگهداري موجودي انبار در سطح بهينه است و تلاش دارد ضمن افزايش چابكی از طريق كاهش پيچيدگی‌های زنجيره تامين، بهبود مستمر شاخص‏‌های كيفيت، هزينه و زمان تحويل، توگا را در تحقق برنامه‌ها و استراتژی‌های كسب و كار ياری نمايد.

پورتال تامين‌كنندگان

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مدیریت تامین قطعات توربین و تجهیزات تولید
مدیریت تامین تجهیزات نیروگاهی
مدیریت برنامه‌ریزی و لجستیک تامین
مدیریت کیفیت تامین
مدیریت انبارها
مدیریت تامین تجهیزات جانبی سازه‌ای
معاونت سيستم‌ها و زيرساخت
مدیرعامل

مهندس محمد يوسفی

معاونت سيستم‌ها و زيرساخت تلاش دارد با ايجاد تمركز و همگرايي فعاليت‏هاي استراتژيك و مطالعات راهبردي در مسير پيش‏روي توگا، طراحي و بهبود فرايندهاي كارا و اثربخش و همسو با مدل‌هاي تعالي و استانداردهاي مديريتي و ايجاد زيرساخت‌هاي يكپارچه، امن و در دسترس IT و ERP و همچنين زيرساخت‌هاي فيزيكي آماده به كار، چابكي و نظام‌مندي فعاليت‌هاي توگا را تسهيل و تحقق اهداف و برنامه‌ها را پشتيباني نمايد. در توگا حوزه‌هاي تعالي سازماني، فرايندها و روش‌ها، مديريت نرم‌افزار ERP و ساير نرم افزارها، تجهيزات شبكه و ارتباطات، تأسيسات برق و هواي فشرده، گرمايش و سرمايش، نگهداري ساختمان‏‌ها و ساير زيرساخت‏‌های فيزيكی در معاونت سيستم‌ها و زير ساخت مديريت شده و بهبود مي‌يابد.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات
مدیریت سیستم‌ها
مدیریت سیستم برنامه‌ریزی جامع منابع سازمانی
مدیریت برنامه‌ریزی استراتژیک و مطالعات بازار راهبردی
مدیریت تأسيسات و انرژی
معاونت مالی
مدیرعامل

مجید احمدی

معاونت مالی تلاش دارد با بودجه بندي، تأمين منابع مالي، مديريت اطلاعات مالي و نهايتاً استخراج گزارش‌هاي تحليلي مالي، ضمن مديريت هزينه‌ها و جريان نقدي سازمان، به تصميم گيري ذی‌نفعان توگا از جنبه‌ مالي در حوزه‌هاي مختلف كمك و تحقق اهداف سازماني را پشتيباني نمايد. همچنين پاسخگويي به نهادهاي نظارتي مالي از داخل و خارج گروه مپنا بر عهده اين معاونت است.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مدیریت حسابداری مدیریت
مدریریت حسابداری صنعتی
مدیریت حسابداری مالی
مدیریت حسابداری پیمانکاری
معاونت منابع انسانی
مدیرعامل

مهندس جواد فلاحی

در راستای تمركز بيشتر بر حوزه سرمايه‌های انسانی معاونت منابع انسانی در سازمان  تشكيل شده است. مأموريت اين معاونت جذب، نگهداشت و توسعه سرمايه‌های انسانی از طريق فرايندهاي كارا و اثربخش و بر مبناي اصول علمي در راستاي اهداف و استراتژی‌هاي سازمان است به نحوي كه علاوه بر افزايش مستمر دلبستگي و تأمين رفاه كاركنان، به موقعيت رقابتي سازمان نيز كمك نمايد. همچنين با پاسخگويی به تمامی نيازهاي كاركنان و پوشش الزامات قانونی حوزه‏‌های HSE، حفاظت فيزيكی، خدمات عمومی سعي دارد با بهبود مستمر سطح كيفي خدمات ارائه شده، از فعاليت‏‌های اصلی سازمان پشتيبانی نمايد.

توضیحات

مدیریت های تحت رهبری
مديريت توسعه كاركنان
مديريت امور كاركنان
مديريت ایمنی، سلامت و محیط زيست
مديريت انتظامات
بخش خدمات عمومی

آخرین بروز رسانی چارت : 1398/06/17