مراجعه وسیع مخاطبان به غرفه مپنا در نمایشگاه صنعت برق؛ اعتماد گسترده رقبای داخلی و خارجی به مپنا

نام پروژهمراجعه وسیع مخاطبان به غرفه مپنا در نمایشگاه صنعت برق؛ اعتماد گسترده رقبای داخلی و خارجی به مپنا
ماهيت پروژه
نوع پروژه
مشخصات پروژه

هر ساله در نیمه پاییز، صنعت برق کشور بزرگ‌ترین رویداد خود را در نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا می‌کند؛ نمایشگاهی به رهبری وزارت نیرو و با مشارکتِ جدی شرکت‌های توانمند و مطرح صنعت برق که در آن، از یک سو فرصتی برای ارائه فعالیت‌های خود می‌یابند و از سوی دیگر مشتاقند با جزئیات فعالیت‌های رقبایشان از نزدیک آشنا شوند. زیرا اگر در طول یک سال تغییر خاصی در حوزه فعالیت‌های یک شرکت رخ دهد، بی‌شک نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق مکان خوبی برای عرضه آن تمایز و تغییر است.
امسال در دوره شانزدهم نمایشگاه صنعت برق با توجه به از سر گذراندن ماه‌های سخت و پر تب و تاب پس از به ثمر نشستنِ برجام، مخاطبان و فعالان صنعت برق انتظار داشتند شاهد ورود چشمگیر شرکت‌های صاحب‌نام خارجی باشند؛ اتفاقی که تا حدودی مطابق انتظارات پیش رفت و شرکت‌های صاحب‌نامی همچون زیمنس و جنرال الکتریک در غرفه‌های ساده خود با تلاش گسترده در صدد جذب مخاطبان مختلف برای ارائه اهداف و چشم‌اندازهای خود از ورود به بازار ایران بودند. این تفاوت در سطح برگزاری نمایشگاه، قطعا نوع خاصی از حضور در این رویداد مهم را برای گروه مپنا می‌طلبید که در این زمینه با دکتر مهدی ابهری، مدیر امور بازاریابی و ارتباط با مشتری بخش برق گروه مپنا به گفت و گو نشستیم.

بهبود پکیج نیروگاهی

دکتر ابهری تائید می‌کند که گروه مپنا در دوره شانزدهم نمایشگاه صنعت برق با اشراف به حضور رقبای خارجی و با رویکردی متفاوت در این رویداد شرکت کرده است و تاکید دارد که “با حضور رقبایی از اروپا، ژاپن، کره جنوبی و چین، بحث‌های مربوط به تامین سرمایه، فاینانس و سرمایه‌گذاری به پکیج‌های مپنا افزوده شد چون می‌دانستیم که رقبایمان در حوزه نیروگاهی، پکیج‌های کاملی عرضه خواهند داشت. ما نیز علاوه بر